Bylinné čaje a dekorace


Máte rádi bylinky? Pokud máte rádi bylinky, tak určitě také znáte různé bylinné čaje. Jak ovocné, tak také bylinné čaje. Já mám nejraději bylinkové čaje, mám doma třeba různé bylinky, které jsou určené na různé zdravotní problémy, třeba brusinkový čaj. Všichni víme, že brusinkový čaj je opravdu perfektní, když třeba máte zánět močového měchýře anebo potřebujete upravit váš močový měchýř a věřte, že já mám opravdu časté problémy s močovým měchýřem. Nebo jsou tady také třeba bylinky anebo takové květy, jako je například chrpa modrá. Chrpu modrou Darka-shop seženete například na webové stránce darka-shop.cz, tam je chrpa modrá a další bylinky anebo další květiny.

Chrpa modrá s vlčím mákem.

Můžete ji mít třeba také jako sušenou. Zdobili jste třeba některé věnce nebo podobně? I když máte třeba nějaké polystyrenové věnce anebo slámové věnce, tak na ně můžete dát sušené květiny. Sušenou chrpu. A přímo chrpu modrou. A řeknu vám, že je to opravdu krásná bylina. Opravdu krásná kytka a mně se tohle líbí a jsem ráda, že tohle vlastně vůbec jde koupit. Chrpu modrou jsem měla vždycky ráda a také mi připomíná hlavně mé dětství, chrpu modrou mi vždycky trhal také můj dědeček, ale bohužel už ji volně v přírodě téměř ani nemohu najít, proto jsem ráda, že se prodávají sušené chrpy modré anebo také jako čaj.

Chrpa modrá je krásná květina.

Zkoušeli jste někdy čaj z chrpy modré? Pokud ne, tak to určitě vyzkoušejte. Je to docela takové příjemné aroma, ale je hodně zvláštní. Pokud nebudete mít rádi takové zvláštní aroma a takovou trpkou chuť, tak si myslím, že tento čaj z chrpy si vůbec nezamilujete, ale myslím si, že za zkoušku nic nedáte. Třeba když si do toho dáte med a citrón, tak třeba chuť se změní a vy si čaj z chrpy modré zamilujete stejně tak jako já. Nebo jaké bylinkové či ovocné čaje máte rádi vy? Nebo sušené byliny využíváte nejenom k čaji, ale také k nějaké pěkné dekoraci?