Chytrý asistent


Je to už opravdu hodně dlouho, když jsem hledala nějakou krásnou designovou lampičku, chtěla jsem krásnou lampičku, aby mi krásně ladila s mou ložnicí. Ložnici mám udělanou tak opravdu čistě a minimalisticky a docela i moderně. Chtěla jsem prvně koupit nějaké opravdu veliké zrcadlo, ale chtěla jsem ho v takovém barokním stylu. Ale věřte, že někdy je to opravdu hodně složité sehnat. Proto jsem si řekla, že si od nějakého krásného stylového barokního zrcadla dám pauzu a raději se budou soustředit na nějakou lampičku. Na lampičku a další elektro.

Stylové lampičky jsou krásné.

Chtěla jsem také mít z elektra chytrého asistenta, protože podle mého názoru se to opravdu vyplatí. V poslední době mám ráda, že lidé mají také doma chytrého asistenta, a ne jenom jednoho, ale i více chytrých asistentů. Můj syn stále piští a přemlouvá mě, abych mu také pořídila chytrého asistenta, protože můj syn už tohle také chce. A já sama jsem mu řekla, že později třeba až bude mít narozeniny anebo až donese dvě jedničky ze školy, tak mu chytrého asistenta také pořídím. Také jsem vždycky chtěla mít v kuchyni takový kávovar, který mi udělá třeba v sedm hodin ihned kávu nebo třeba kapučíno nebo překapávanou kávu.

Chci do ložnice krásnou lampičku.

Nebo úplně cokoliv jiného, klidně i čaj. Sice ne, že bych se neuměla udělat vlastní kávu z rychlovarné konvice, ale takové to luxusní probuzení, takové to překvapení, že vám někdo udělá kávu a vy to nemusíte dělat, tak je to opravdu krásný pocit k nezaplacení. Mě tohle baví a neberu to jako něco extra navíc. Nebo že bych byla líná, ale jednoduše mě to baví. Mám právě i chytrého asistenta, ale také mám chytré žárovky, které si na dálku mohou přes mobilní aplikaci zapnout a vypnout. A také můžu na dálku vypnout a zapnout hudbu. V dnešní době to má téměř každý. Nebo co vy užíváte vy doma za elektro? Máte také smart domácnost nebo něco podobného?