Jiný design každý den


Telefon má v dnešní době snad každý. Mnoho uživatelů si oblíbilo iPhone, protože jde o jeden z nejstabilnějších telefonů na trhu. Jen tak něco u něj nezpůsobí pád a zamrznutí celého systému, jako je to poměrně běžné u jiných telefonů s jiným operačním systémem. Právě stabilita a kvalita provedení udělala z iPhonu takovou legendu, kterou je dodnes. Mnoho lidí si od uvedení iPhonu na trh jiný telefon nekupuje, a jsou dokonce takoví fanoušci tohoto výrobce, kteří si kupují nový model každý rok. Apple totiž každoročně vydává nové modely, které se často v ničem zásadním neliší, ale mnoho lidí chce jít s dobou a mít telefon nejnovějšího data vydání.

kryt iphone

iPhony jsou opravdu velice kvalitní telefony a nezřídka fungují dodnes modely, které byly vydané mezi prvními. Mají sice omezené některé funkce a aplikace, protože každý výrobce telefonů, nejen Apple, po nějaké době ukončí podporu nejstarších modelů. Telefon v základu bude fungovat stejně, jen nebude možné využívat všechno co nabízí nové aktualizace. Části uživatelů to ale nevadí a tak si nechávají starší model, který jim slouží dodnes.

kryty na telefon

Mezi starší ale stále populární modely patří iPhone X, který byl svým způsobem legendou, protože z něj zmizelo jediné tlačítko na přední straně, a tak se celý telefon stal plně dotykovým, když člověk nepočítá boční tlačítka na ovládání hlasitosti a na používání fotoaparátu. Dodnes tento model vydaný v roce 2017 funguje a stále jej má mnoho fanoušků Applu, kterým přijde zbytečné každý rok platit za nový model. Každý majitel dotykového telefonu by měl mít na displej tvrzené sklo a také i když máte straší model, měli byste na něm mít kryty na iPhone x. Můžete je střídat podle nálady, takže každý den můžete mít nový telefon, který bude díky krytu chráněný před poškozením a i před těmi nejmenšími oděrkami.