Moderní úklid i ve vaší domácnosti


Opravdu čistá domácnost je někdy běh na dlouhou trať. Je nutné uvážit nejen čas ale i zdravotní stav. Většina domácností je v rukách žen, a to i když chodí také do zaměstnání. A aby ženy nemusely uklízet všechen svůj volný čas, musí si buď nějak pomoct a nebo snížit z nároků. A většinou si ženy vybírají tu první možnost. V dnešní době je možné využít nejen velice účinné moderní čističe, kterých stačí jen troška, ale je možné používat i moderní pomocníky, kteří dokážou uklidit sami.

robotický vysavač

Světu vládnou roboti a tak není divu, že i na úklid už dnes můžete využít například robotický vysavač, vysavač do bazénu a také robotický vysavač na okna. Jak se tyto dva stroje liší a proč je mít nebo nemít doma?

  • Vysavač do bazénu ocení majitelé bazénů. Roboticky vysavač se dá nastavit mobilní aplikací a sám za vás uklidí povrch bazénu. Zbaví ho všech nečistot, takže si užijete čistý bazén, který bude připravený k napuštění nové a čisté vody. Bazénový vysavač je stále populárnější u majitelů bazénů, protože dokáže ušetřit opravdu hodně práce.

bazénový vysavač

  • Robotický vysavač na okna zase ušetří hodně práce všem, kteří mají doma velký počet oken nebo HS portály či francouzské dveře. V dnešní době je populární mít doma hodně světla, a tudíž i hodně prosklených ploch. Proto se hodí mít doma robotický vysavač na okna, který za vás okna umyje.
  • Klasický robotický vysavač dokáže nejen sám vyluxovat podlahy, ale také mnohé z nich umí samy vytírat. Díky tomu máte čisté podlahy za pár minut a naprosto bez námahy. Robotické vysavače můžete mít neustále připravené k práci pomocí dobíjecí stanice, kde se vysavač nabije, vypustí špinavou vodu a může pracovat dál.

Mít robotické pomocníky na úklid je dnes v domácnostech běžné, protože za vás uklidí když nemáte čas nebo když jste nemocní, a to ocení každý kdo chce mít doma neustále čisto.