Můžete si ho koupit hned


Nové auto je snem spousty lidí, ale bohužel ne každý vydělává dostatek financí na to, aby všechno poplatil a naspořil si na nové auto. Proto stále více lidí využívá možnost koupit si auto na splátky. Možnost splátek se u nás objevila už dávno u běžných výrobků, jako jsou třeba spotřebiče. V dnešní době si můžete na splátky koupit dokonce i levnější výrobky. Prodejci mívají při vyšších úrocích příjem z poskytování úvěrů a půjček, protože bezúročné půjčky jsou spíše výjimkou.

klíč k autu

Prodejci nových i bazarových vozidel poskytují úvěry, protože bez nich by nejspíš aut moc neprodali. Počet poskytovaných úvěrů je rok od roku vyšší, protože klesá počet lidí, kteří by byli schopní kupovat většinu drahých věcí za svoje peníze. Koupit si něco na splátky je snadné a zvládne to každý. Už během nákupu na internetu se objeví interaktivní formulář, který vás provede celým procesem a vy máte za chvilku zboží na cestě.

U vozidel je potřeba dojít si za prodejcem osobně, protože jde o položku, která rozhodně nestojí pár korun, jako třeba lednice. Prodejce vás ověří v registrech zda nemáte vysoké dluhy a jste bonitní, zda nejste v exekuci nebo v insolvenci. A pokud máte dostatečné příjmy, můžete odjet autem takřka hned. Mnozí lidé si myslí že společnosti dávají auto na splátky všem, ale tak to není. Pokud figurujete v některém z registrů nebo nemáte stálý příjem, splátky na vozidlo vám nikdo nedá.

podpis smlouvy

Nechcete si auto kupovat a stačilo by vám, kdybyste ho měli k dispozici? Pak je pro vás ideální leasing, pomocí kterého budete dva až tři roky platit měsíční částku, ve které bude zahrnuto nejen pronajmutí vozu, ale i servis a havarijní i povinné ručení. Auto nebude vaše, pokud si ho neodkoupíte, ale zato můžete mít nové auto klidně každé dva roky. A to je pro mnoho lidí velké plus. Využijte nabídku, která je pro vás ideální.