Opravit nebo koupit.


Je skvělé, že si v dnešní moderní době můžete koupit bundu, kabát, sportovní bundu na běhání nebo lyžařskou bundu. Je tolik druhů a tolik provedení, že nebudete vědět jak se rozhodnout. Jednou z rozhodovacích bodů bude pořizovací cena, která se může pohybovat v různě velkém rozmezí. Některé hodně kvalitní a hlavně značkové oblečení vám zasáhne hluboko do peněženky. Většina lidí volí nějakou střední cestu, aby cena odpovídala kvalitě, ale zároveň, aby bunda něco vydržela. Je rozdíl, jestli jí budete nosit každý den nebo jí budete mít v šatníku jen na lyžování, na které pojedete jednou nebo třikrát za celou lyžařskou, roční sezónu.

zipy

Je skvělé, že ceny jsou přívětivější a můžete si kupovat, co vás napadne, i když to nestihnete unosit. Už se nemusíte rozhodovat, když se vám rozbije u bundy zip, jestli ho dáte spravit nebo bundu vyhodíte. Ano stále existují místa, kde vám zip krásně opraví nebo ho nahradí zcela novým zipem. Nikdy není zip, tak velkou překážkou, kdy by byla celá bunda na odpis. Záleží tedy na vás, jestli vám stojí za to, dát bundu opravit a nosit jí dále nebo se rozhodnete pro krajní mez a bundu, i když jí nic není, vyhodíte. Musíte zvolit body, pro a proti, když si nejste zcela jasní. Jako první, vezměte v potaz, zda jste nosili bundu rádi, nebo vám ležela převážnou většinu v šatníku.

zipy

Jestli byla jedna z vašich nejoblíbenějších je to jeden z kladných bodu, kdy by stálo jí zachránit. Druhým bodem je myšlenka, nové a lepší bundy. Když, se rozmýšlíte, určitě vám skočí na mysl, že když bundu vyhodíte, budete si moci koupit bundu novou. To u žen je velmi zásadní, že by mohli mít nový kousek ve své sbírce. To vás hodně ovlivní. Dalším bodem bude praktičnost a nošení, což se hodně vztahuje k tomu, zda jste bundu užívali denně nebo ne. Někteří lidé nechtějí vyhazovat peníze, za nové, když je to zcela funkční po menší opravě. Dejte dohromady všechny své kladné body a rozhodněte se. Zipy se dají zpravit.