Proč se latexové kozačky staly sex symbolem


Výrobci obuvi dovedou zhotovit někdy až nevídané modely dámských bot, nad nimiž se tají dech. Budete-li si prohlížet latexové kozačky nad kolena Pleaser Spectator v červené barvě, budete se s velkou pravděpodobností domnívat, že tato obuv nemá nic společného se zimním obutím do mrazivého počasí, ale že jde o vyslovené lákadlo do postele. Co je na latexových kozačkách tak přitažlivého, a proč se staly soudobým sex symbolem?

latexové kozačky

Kopírují tvar nohou – ženské nohy fascinují muže odnepaměti a podlehnout jejich kráse je velice snadné. Fascinují nás na nich ladné křivky stehenních a lýtkových svalů, které navazují na kloubní úpony v dokonale vyvážených proporcích, a to vše je zakončeno anatomickým zázrakem – chodidlem. Pozorovat ženu, jak si to vykračuje v botách, které ještě více zvýrazní krásu této části těla znamená zvýšit v těle hladinu testosteronu a připravit se na milostnou vášeň s notnou dávkou erotické fantazie.

dívka v kozačkách

Vyzouvání kozaček – když vás požádá dívka, abyste jí pomohli s vyzutím zablácených gumových galoší od zahradního záhonu, budete se ošívat a šklebit, a i když nakonec té prosbě vyhovíte, nepřinese vám to ani špetku vzrušení, ba právě naopak. U latexových kozaček je to jiné, jejich sexy tvar přímo vybízí vzít je do rukou, pomazlit se s nimi, pomalu rozpínat zadní šňůrku a posouvat platformu s podpatkem níž a níž, až se odhalí v celé své kráse lýtko, kotník, nárt a rozkošné prstíky. Málokterý muž pak odolá vzít prsty do dlaně a do úst a olíznout z nich hořkoslaný pot.

Latexové kozačky https://www.botish.cz/sexy-kozacky jsou boty do postele. Patří tam stejně, jako dámské podvazky a punčochové kalhoty. Kozačky Pleaser jsou určeny pro milostnou předehru, pro zvýšení sexuální touhy a rozproudění vášně, která se pak projeví v samotném pohlavním aktu. V latexových kozačkách se stave vaše vyvolená dívka objektem nenasytné smyslné touhy a tato sexy obuv podpoří to nejkrásnější, co dospělí muži mohou v životě prožít – milování s milovanou a milující bytostí.