Vyberte si je včas


Plesová sezona je relativně daleko, ale jakmile skončí léto, už je nejvyšší čas mít představu o tom, kam si pro šaty na ples půjdete. První plesy jsou už v prosinci, tak je nutné mít šaty připravené včas. Jakmile se začne plesová sezona přibližovat, ženy začínají obcházet salony a hledat šaty, které se jim budou líbit, ale které jim především budou akorát. U společenského oděvu je nutné aby seděl přesně. Určitě nechcete ztrácet čas hledáním šatů které budou odpovídat vašemu vkusu. U nás najdete nejnovější trendy ve společenských šatech.

světlé šaty

Prvotřídní materiály a precizní zpracování, to je to co u nás najdete. Nabízíme nejen plesové, ale i společenské svatební šaty. Najdete u nás šaty v mnoha provedeních a barvách, a garantujeme vám, že i vy si u nás najdete šaty, které budete chtít vynosit na nějakou akci či událost. Šaty musí sedět opravdu perfektně, protože určitě nechcete strávit celý ples tím, že si budete neustále popotahovat příliš krátké šaty, nebo se budete bát že vám praskne zip. My vám pomůžeme najít nejen to co bude odpovídat vašim představám, ale najdeme vám i šaty, které budou akorát na vaši postavu.

Užít si ples v našich šatech
Je mnoho míst, kde seženete šaty na ples. Bohužel je ale jasné, že ne všude dostanete kvalitní šaty, které budou odpovídat tomu, pro co jste si přišla. Naše společenské šaty v Praze jsou vyhlášeným salonem, kde najdete šaty na svatbu i na ples. Oblečte se u nás a na plese oslníte úplně všechny – nabízíme totiž šaty, které nenajdete v žádném jiném salonu.

modré šaty

Máme dva salony, z toho druhý je v Paříži. A jak jistě víte, Paříž je už hodně dlouho město módy. Není divu že právě odsud pochází i současné módní trendy, které najdete v našem salonu. Oblečte se na ples jinak než ostatní a získejte obdiv všech okolo. V našich šatech je to jistota, protože takové šaty jste jistě ještě neviděla.