Kuriózity.


Jaké jste kdy viděli kuriózní reklamní věci. Může se jednat naprosto o cokoliv a takovým předmětem je skoro všechno. Některé z těch nejzajímavějších, které mohou být praktické, nebo naopak k ničemu si představíme. Jeden z velmi neobvyklých věcí, se kterými se můžete setkat je meteostanice. Jedná se technický přístroj, který může mít doma opravdu každý. Je to malá nebo středně velká krabička většinou do zásuvky nebo na baterky, která vám říká jaké je venku počasí. Některé mohou snímat dvě teploty zároveň což je naprosto skvělé a mají tedy dva senzory. Jeden pro venkovní teploty a druhý je pro vnitřní prostoru domu nebo bytu.

originální reklamní předměty

Většinou se tyto meteostanice umísťují na okno, kde mají nejlepší dosah jak ven tak i do vnitřního objektu. Tyto stanic vám dávají tedy jasné informace jaké teplotní rozmezí je venku i vevnitř a tak nikdy nejste překvapeni, když vyjdete ven a tam je třicet stupňů celsia. Budete vědět, že si máte na sebe vzít něco vzdušného a volného, abyste se zbytečně nepotili. Jsou to šikovné mašinky a můžete je dostat jako reklamní dárek. Dalším takovým netypickým, ale originálním reklamním předmětem jsou žabky. Nemyslíme živé žáby, ale ty, ve kterých můžete v letních dnech chodit na pláž nebo jen tak po venku. Máte venku nohy, které vám větrají a jsou pohodlné.

originální reklamní předměty

Většinou jsou chycené mezi palcem a ukazováčkem. Tak vám drží na noze a když jdete tak vám nepadají. Je to věc, kterou v letních dnech využívá snad každý. Buďto nosíte pantofle nebo žabky. Tak proč nemít nějaké netypické, jak mají všichni kolem vás a mít nějaký ten originál. Rozhodně je to praktická věc, které se bude hodit. Teď něco z těch méně praktických a naprosto uhozených. Například takové reklamní vánoční ozdoby. Když se jedná ještě o něco decentního, lidé jsou schopni si to na stromeček nebo doma pověsit, když není reklama nebo logo příliš vidět, ale když se jedná o vánoční koupi s reklamou přes celou ozdobu asi většina lidí uzná, že takovou věn na stromě nechtějí. To už musíte být vyloženě sběratele takových věcí. Tento předmět je zbytečný a většina ho doma nikdy nepoužije.