Pozvěte své obchodní partnery do Prahy


Uvažujete o založení firmy a už máte alespoň přibližnou představu o vaší činnosti? A bude součástí vaší práce také kontakt s obchodními či provozními partnery, s nimiž budete probírat různé smlouvy a dohody a organizovat vzájemná setkání na neutrální půdě? Pak by se vám mohla hodit virtuální kancelář, respektive virtuální sídlo firmy v Praze, které bude dostatečně reprezentativní, a bude vám sloužit pro tyto účely naprosto dokonale.

Zasedačka s kuchyňkou a toaletou – v zásadě na obchodní jednání a další důležité schůzky nic jiného nepotřebujete. Musíte mít stoly a židle, uzavřenou místnost s vlastním soukromím, a také prostor pro osobní hygienu a pro přípravu občerstvení. To vše v Praze budete mít nachystané, a záleží na vás, v jaké části města to bude.

centrum Prahy

Možnost být venku a projít se městem – součástí jednání s vašimi partnery by mohla být i potřebná volnost, to znamená mít možnost projít se po městě, zavítat do některých přírodních parků, prohlédnout si památky a zajít pak do některé restaurace či kavárny nebo cukrárny. Dopřát si i něco mimořádného – to k pobytu v Praze patří, a kromě těchto aktivit je tu ještě něco – krásné vyhlídky.

Karlův most

Petřín – kdo nebyl na Petříně, nebyl v Praze, i když se procházel po Karlově mostě a zavítal na Pražský hrad a Staroměstské náměstí s Orlojem. Petřín je jedno z typických, a troufáme si říci, že i nejkrásnějších míst v Praze, a stojí za to vystoupat na vrchol Petřínské rozhledny a porozhlédnout se kolem sebe. Vrch Petřín je upraven jako parková zóna, je naprosto ideální pro odpočinek a pro vytváření různých vizí a plánů do budoucna, což je pro firemní dění klíčové. Dobře tu proudí energie a mohou vás tu napadnout některé prospěšné myšlenky, s nimiž pak budete lépe prosperovat a třeba i fungovat v běžném životě. Petřín by se mohl zalíbit i vašim přátelům a obchodním partnerům.